UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 6738691
nr 673 8691
Fickur
1800-tal, Silver, + nyckel
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 december 2010
kl 17:46:01
350 kr
450 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Fickur
nr 673 8691
Fickur
1800-tal, Silver, + nyckel
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 13 december 2010 |
Silver
Silver